Podgląd pojedynczego posta
Stary 22.10.2002, 09:45   #13
Taz40
Forumator
 
Data rejestracji: 26.02.2002
Posty: 813
Taz40 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Monter napisa***322;(a)
Jedyna dostępna informacja dla mnie mającego największe prawa dostępu to ilość wiadomości - mogę je także skasować (wszystkie a nie pojedyncze) ale i tak bez możliwości dostępu do treści, więc o prywatność informacji proszę się nie bać, Twoje podejrzenia Weron są bezpodstawne.

Co do ilości znaków przychylam się do zdania Majonez'a i stwierdzam, iż taka ilość pozostanie jaka jest aktualnie.

A co do kolegi Taz40, który napisał: "Nowe forum, nowe mozliwosci i "Miska4" nam zastapili i w glowach im sie przewraca" to radzę większą powsciągliwość wypowiedzi, nic tu nie dzieje się bez wiedzy Miska4 to raz, dwa - wolnośc słowa nie upoważnia do bądź co bądź - publicznego - stwierdzania o zawartości czyjejś głowy.

Pozdrawiam 8)
Mozliwe ze mnie troche ponioslo ale moja wypowiedz nie byla bezpodstawna. Sledze to forum bardzo czesto i ostatnia nieprzychylnosc ze srtony zarzadzajacych tutaj bardzo nmie niepokoi. Np. Na pytanie o skrzynki pocztowe z domena cdrinfo widze wielkie czerwone NIE, nastepna afera ze statusami pod nickiem dolala oliwy do ognia, a gdy zobaczylem w tym poscie wypowiedz kolegi "Werona" bylem zalamany ze takie cuda moga sie dziac. Dalsza wypowiedz "Majoneza" troche mnie uspokoila.

Jesli w jaki kolwiek sposob poczules sie urazony moja wypowiedzia to PRZEPRASZAM!
Taz40 jest offline   Odpowiedz cytując ten post