Podgląd pojedynczego posta
Stary 15.05.2006, 07:50   #76
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez ro29
Witam !

Akurat nie mam i nie miałem skrzynki na Onecie - ale z podobnymi sytuacjami (Made in USA lub GB) już się spotakałem. Otóż najpierw z chyba 5 lat temu nie mogłem wysyłać poczty do osoby mającej konto na hotmail.com - dostawałem zwroty, aż napisałem do obsługi kont na Interii (skrzynka w domenie poczta.fm) i dostałem odpowiedź, że rzeczywiście taki problem jest - jednak chyba po pół roku okazało się, że już wszystko działa.
Natomiast podobną sytuację miałem niedawno - także konto na Interii - wysłałem dwóm osobom kartkę z serwisu 123greetings.com - za każdym razem zaznaczając opcje powiadamiania mnie o odebranej kartce. Okazało się, że żadnych powiadomień nie dostałem. I zrobiłem eksperyment - okazało się, że serwer tamtego portalu na skrzynkę na Interii nie jest w stanie nic dostarczyć - a na przykład na o2.pl bez problemu.
Więc jak widać - niektóre polskie serwery nie są zbyt światowe
Kiedyś na jakiejś stronie internetowej (możliwe nawet, że Steve's Digital) była uwaga, że z całego świata są trzy serwery pocztowe, który ich program może poprawnie nie obsługiwać i poza dwoma mi nieznanymi była.. interia.pl
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online