Podgląd pojedynczego posta
Stary 17.05.2006, 09:29   #152
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Talking

Cytat:
Napisany przez yahol
Proszę uprzejmie o wyjaśnienie, dręczącej mnie od pewnego czasu kwestii:
-jak to jest z reputacjami?
-jest user który zasługuje na "plusa" - problem w tym, ze "+"mu juz dałem jakiś czas temu i dostaje komunikat, ze powinienem dać komu innemu, i tu tez mam problem, bo w czytanych przeze mnie postach nikt się niczym takim nie wyróżnił, żeby aż dostać owego "+"!!
I co? Pat!
Zaslugujacemu nie mogę, a innemu się nie należy!
I co mam z tym zrobić?

Ps:zastanawiam się, w jakim celu pisze tego posta, juz dawno przestano zwracać uwagę na "krytykanctwo" na forum.
nie można być takim krytycznym - zawsze znajdzie się ktoś, kto choć trochę zasłużył......nie mówię że ja
ed hunter jest offline