Podgląd pojedynczego posta
Stary 18.05.2006, 23:25   #161
ro29
Guru
 
Avatar użytkownika ro29
 
Data rejestracji: 26.01.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 2,210
ro29 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Witam !

Cytat:
Napisany przez andrzejj9
(...)
Jeśli chodzi o wysokość to są modele o wysokości 150cm wśród tych nowych serii, chociażby 1522V.
(...)
Wiem - widziałem - chodzi mi o to, że oprócz wysokości, ważna też jest szerokość (większą głębokość się jeszcze zaakceptuje). - niby te 5 cm więcej to niedużo - ale akurat nasza tak stoi, że to zaczyna mieć znaczenie (sam o mało nie musiałeś kuć ściany )
Cytat:
Napisany przez andrzejj9
(...)
Z trochę tańszych, a też bardzo dobrych lodówek polecam Indesita (to ten sam producent, ale tańsza seria), zwłaszcza model TAAN2 oraz BAAN2 (zamrażalnik na dole). Całkiem przyjemne modele, a na internecie można znaleźć za całkiem przyzwoitą cenę.

Zobacz też jeszcze najnowszą reklamókę Media Marktu. Dzisiaj rzuciła mi się w oczy i zobaczyłem, że jest jakiś model Indesita za.. 749 złotych! To naprawdę rewelacyjna cena, a lodówka - mimo, że symbol mi nic nie mówi - jest wymiarów właśnie 150 na 60. Może warto się zainteresować
(...)
Wiesz - tak się składa, że o ile jeszcze kilka miesięcy temu na poważnie Mama myślała o kupnie nowej lodówki - to teraz sprawa ucichła - z różnych względów - nie tylko finansowych. Ma to też związek z tym, że stara jeszcze działa - aczkolwiek podejrzewam, że temat może wrócić latem, jak zaczną się problemy jak rok temu ...
Ten Indesit rzeczywiście niezły - choć już 1100 zł - a wiem, że Rodzice planują wydać max 1000 zł i to kupując na raty - więc Internet raczej odpada (choć są takie możliwości już w niektórych sklepach).
Co do reklamówek Media Markt - akurat dziś przyszła ale tylko ze sprzętem RTV
Wiesz - co do kupna w promocji - co prawda trzeba uważać - aczkolwiek zazwyczaj warto - tylko problem polega na tym, że kupno czegoś w promocji to nie ... dla moich Rodziców - a zwłaszcza Ojca - jeśli już decyzja będzie podjęta i będą pieniądze (lub kupno na raty) - to mam obawy, że trudno będzie go namówić, aby czekał na promocję i szukał po iluś tam sklepach - mam w tym względzie złe doświadczenia Cóż - to nie nasze pokolenie ...

Cytat:
Napisany przez andrzejj9
(...)
Jeśli chodzi o szkło to jest nietłukące, a jednak zdecydowanie bardziej estetyczne od tych metalowych drutów. Poza tym zmartwię cię, ale w bardzo niewielu modelach znaleźć można jeszcze druty

Możliwość regulacji naturalnie jest i to dość bogata. Patrzyłem na to oczywiście przed zakupem. Może przy okazji zrobię zdjęcie ścianki, gdzie widać uchwyty. (...)
Jeśli to szkło jest nietłukące to w porządku - może i jest bardziej estetyczne niż druciane półki - ale jeśli dobrze pamiętam to Mama chyba jest trochę innego zdania (nie tyle w kwestii estetyki, ale bardziej po prostu przyzwyczajenia, ciężaru itd.)
Jeśli jest regulacja to bardzo dobrze.

Pozdrawiam
ro29
__________________

ro29 jest offline   Odpowiedz cytując ten post