Podgląd pojedynczego posta
Stary 26.05.2006, 09:57   #4
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
widzisz zrobiona wizytowke na monitorze? wcisnij PrnScr (taki przycisk na klawiaturze
otworz painta i wybiez wklej z menu
teraz mozesz wydrukowac
a tak na serio juz do konca to zaopatrz sie w normalny program do robienia wizytowek (czyli program do grafiki wektorowej) - moze byc np darmowy SodiPodi (interface mocno podobny do GIMPa) albo takze darmowy InkScape (bardziej przypomina tradycyjne programy) - o platnych nie bede pisal, ale jestem wielbicielem CorelDRAW tylko 2,5 tysiaca za program do wizytowek (w tym przypadku - bo w nim mozna zrobic wszystko) to troche za duzo
maja bardzo duzo opcji - wiec na poczatek trzymaj sie jednej zasady - jak nie rozumiesz do czego jakis przycisk sluzy to go nie wciskaj
zrobisz wizytowke - powiel ja na cala karte A4 (wchodzi 10 normalnych ulozonych do ciecia na gilotynie) i drukuj
tak mi sie przypomnialo - darmowy OpenOfiice przeciez ma modul DRAW tez wystraczy
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post