Podgląd pojedynczego posta
Stary 28.05.2006, 17:39   #15
mensir67pl
***3665;***1769;***1758;
 
Avatar użytkownika mensir67pl
 
Data rejestracji: 21.04.2004
Lokalizacja: ArchiwumX
Posty: 6,356
mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
cytat:mini recenzja

Od paru dni jestem uzytkownikim wspomnianego w temacie odtwarzacza. Wiec prosba do innych uzytkownikow o dzielenie sie opiniami, problemami i rozwiazaniami. W odtwarzaczu jest zastosowany chipset Zoran ZR36882ELCG ktory ma najlepszy obraz ze wszystkich chipsetów dostepnych na rynku ale troche ograniczone menu.

To co zauwazylem po tych kilku dniach:
+ maly fajny odtwarzacz - heh ladnie wyglada
+ odtwarza niemal wszystko (jedynie nie odtworzyl tego co na komputerze nie udalo mi sie odtworzyc)
+ zdaje sie ze czyta qpel - ale bede musial to jeszcze do konca sprawdzic - odtworzyl avi z qpel z plyty testowej DivXTest ver. 2
+ czyta wiekszosc napisow - sprawa do dokladnego przetestowania
+ wielkosc liter nie za mala, sa wyrazne,
+ dobra jakosc obrazu odtwarzanych filmow
+ cena bardzo przystepna - kupilem za 179 zlotych w MM.

- kiepski pilot - wada chyba prawie wszystkich tanich playerow - niestety nie da sie bez niego obejsc
- wglebienie w tacce na plyte zbyt plytkie - aczkolwiek tacka sprawia wrazenie solidnej
- wyjscie tylko na glosniki 2.1, ale w takiej malej obudowie ciezko bylo by zmiescic wyjscie 5.1 analogowe
- male niedorobki w sofcie - trwaja ponoc prace nad poprawkami
- brak mozliwosci regulacji polozenia i wielkosci napisow w DivX

I pytanie do uzytkownikow jak sprawdzic czemu mi obcina w niektorych fimach napisy od dolu jesli sa w formacie mDVD? Zaznaczam, ze nie we wszystkich fimach, wiec nie wiem czy to wina odtwarzacza czy telewizora (servis twierdzi, ze wina nie lezy po stroni odtwarzacza)
To tyle narazie, malo czasu mialem aby go przetestowac, jak zauwaze wiecej to dopisze. Niech wypowiedza sie inni uzytkownicy tego sprzetu. Ja jak na razie jestem zadowolony. Strona polska: www.trak-polska.pl
__________________
DVD+-RW: BenQ 1640
DVD+-RW: Pioneer DVR-215/D
Blu-Ray ReWriter-Pioneer BDR-S06XL


mensir67pl jest offline