Podgląd pojedynczego posta
Stary 28.05.2006, 20:33   #52
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez azrael_tear
- oryginalne Menu (te zrobione przez VSO) polegało na tym że były nazwy trzech odcinków obok których były kwadraciki oznaczające aktualnie wybraną pozycję ... proste, skuteczne ale jednak czegoś tu brakuje
Podpisy można też edytować - najprościej rozłożyć menu na części za pomocą Numenu4U + Scenarist, podmienić planszę subtitli i ponownie złożyć w/w programami.

Cytat:
Napisany przez azrael_tear
- po zmianie Menu wyzej opisanym sposobem (miedzy innymi dodałem inne nazwy tytułów i inną czcionkę) stracily mi się owe kwadraty i niestety podczas odtwarzania nie mam pojecia która pozycja jest zaznaczona. W jaki sposób zrobic to by było to widoczne
Musiałeś przesunąć/zmienić rozmiar przycisków menu tak, że nie obejmują już subtitli. Musisz przywrócić ich położenie/rozmiary lub zmienić obrazek podpisów.
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post