Dyskusja: tłoczenie płyt
Podgląd pojedynczego posta
Stary 28.05.2006, 19:51   #4
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez robaczywy
ale wystarczy mi możliwośc tłoczenia po 1 płytce na raz, wiec nie musi byc duży dom słyszałem gdzieś o metodzie tłoczenia "ręczne tłoczenie metodą igły adapterowej" - jestem ciekawy o co tu chodzi??
igła adapterowa do płyt DVD i CD

czy to rosyjski wynalazek, czy polski?

normalnie umieram z ciekawości i chyba odbiorę swój stary adapter

obroty 33 i 1/3 czy inne?

a czy można tłoczyć w garażu, czy trzeba w domu?
ed hunter jest offline