Dyskusja: Jaka drukarka?
Podgląd pojedynczego posta
Stary 31.05.2006, 18:41   #52
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez Piterniel
Nie wiem czy jest taki dobry bo innych producentów nie miałem. Tylko starego HPka, ale to nie ma co porównywać. Co do szybkości to wydrukowanie strony tekstu z marginesami 0,5cm Arial Narrow 8pkt koło ~3-4 sekund przy jakości roboczej. Nie drukowałem zdjęć, więc nie powiem. Drukowanie jest bardzo ciche, ale jak głowica jeździ i coś tam zatacza przed drukowaniem to jest dość głośno, ale to tylko na samym początku.
Zamienniki są tanie, ponieważ zawierają kawałek plastiku i trochę tuszu. Tutaj nie ma systemu sterowania, całego układu tylko sam plastik z dziurką
Wygląda nieźle.

A te tusze.. Rozumiem, że głowica jest w takim razie w drukarce i trzeba uważać, żeby nie zaschła. Ale cena 2 złote za tusz wygląda zachęcająco.. Pomyśleć, że do swojego HP-ka (5550) muszę dać przynajmniej 40-50..


----
EDIT

I dzięki za link. Kto wie, może spróbuję
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post