Podgląd pojedynczego posta
Stary 01.06.2006, 19:48   #86
pykson
Czepek - od czepiania sie
 
Avatar użytkownika pykson
 
Data rejestracji: 04.03.2004
Lokalizacja: Górny Śląsk
Posty: 1,472
pykson zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
@andrzejj9

troche tego nie przemyslales - gdyby w jakiejs Republice Kongo-Bongo mozna bylo mezowi bic wlasna zone, za nieprzyprawiona pieczen to Polska i inne kraje powinny pozwolic na "kultowanie własnych tradycji i odrębność kulturową." Przeciez "To ich wybór, który nie dotyczy nikogo poza nimi."

Tak, to ich wybor, moze ona chce byc bita a on chce bic?

nie wydaje mi sie, ze przesadzilem takim porownaniem


@all_twierdzacy,_ze_homo_ok

Zenek jest zoofilem, kocha swoja suke owczarka niemieckiego, chce byc akceptowany przez spoleczenstwo bo przeciez on ja KOCHA, nie robi nic zlego innym, wierna suka odwzajemnia jego uczucia pozwalajac Zenkowi na zaspokojenie swoich potrzeb. Zenek ma paru kolegow, oni tez maja swoje kozy, kurki, owieczki.

PRZECIEZ ONI JAK HOMOSEKSUALISCI, nie chca adoptowac dzieci, nie chca (przynajmniej tak nieraz twierdza) lizac sie z 'partnerem' na ulicy, oni chca tylko byc AKCEPTOWANI i SZANOWANI. Nikomu krzywdy nie robia, skoro to lubia i ich zwierzeta tez to lubia, to dlaczego im zabraniac manifestacji?

Ktos, kto akceptuje marsze homo (nie wspominajac juz o pedofilii), jest w moim przekonaniu albo nieodpowiedzialny, albo wisi mu przyszlosc tego kraju, albo jest tepy albo boi sie byc niemodny. Trendy byc 'tolerancyjnym'. Moze i tak, ale przeciez nie mozna tolerowac wszystkiego.
Czasem tych co nie sa 'tolerancyjni' pojmuje sie jako LPRowcow, moherowe berety, milosnikow Rydzyka, kaczorowcow, PiSowcow, zacofanych katoli, Mlodziez Wszechpolska, klerykalow, przestraszonych Polaczkow.

Ludzie, nie bojcie sie byc nietolerancyjni wobec glupoty, jestescie juz EUROPEJCZYKAMI (BTW zawsze nimi byliscie), starczy tej pogoni za wolnoscia, juz ja mamy, wykorzystajmy ja z glowa!
__________________
UWAGA: nie mylic z MODeratorem!
.
pykson jest offline   Odpowiedz cytując ten post