Podgląd pojedynczego posta
Stary 04.06.2006, 01:22   #1
GORZATKA
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 16.04.2005
Posty: 9
GORZATKA w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
przeskakujący obraz

nagrałam film tunerem telewizyjnym WinFast, a teraz programem Pinnacle Studio Plus 10 próbuję zrobic płytkę DVD, powycinałam reklamy, ustawiłam menu, wszystko ładnie pięknie ale gdy przerobi się na DVD to obraz nie jest płynny, nie wiem jak to nazwać... tak jakby przeskakiwał.. ale nie chodzi o gubienie klatek.. ale tak jakby te klatki nie przesuwały się w stałym tempie.. obraz jakby pływał.. przy przeróbce na dvd najpierw pliki zapisuje na twardym dysku.. a póżniej nagrywa na płytkę dvd, i tu i tu jest ten sam problem więc nie jest to chyba wina nagrywarki... próbowałam wyczyścić system... windows niedawno instalowany, skandysk zrobiony, defragmentacja równiez, wyłaczyłam niektóre usługi WinXP które chodzą w tle.. bo wydawało mi się ze może to komputer za wolno pracuje... (RAM 512),

przepraszam... być może na forum jest już odpowiedz na to pytanie... ale przeszukałam i nic nie znalazłam.. a może było ale ja nie wiedziałam że to o to chodzi..
jestem amatorem... laikiem.. kobietą.. w dodatku blondynką.. więc gdyby ktos mógłby mi w prosty sposób wytłumaczyć gdzie robię błąd byłabym bardzo wdzięczna
GORZATKA jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online