Podgląd pojedynczego posta
Stary 15.06.2006, 11:19   #12
mastahpl
[mniej]starszy gracz ;]
 
Data rejestracji: 11.02.2005
Posty: 57
mastahpl zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Berion
A co masz na memorce co chcesz odpalać z DEV1?
Myślałem, że każdy program na z płyty muszę odpalać w trybie DEV? W takim razie jak bootować do instalacji uElfa?

W wersji uLaunchELF v3.78 nie ma już pliku BOOTC, czy w takim razie wypalić tylko BOOT?

Czy muszę do pliku dorzucać dummy, żeby 'zapchać' określoną pojemność?

OK, poprawiłem mój plik ISO, oto jego zawartość:

BOOT.ELF - z wersji uLaunchELF v3.78
SYSTEM.CNF - poprawione (PAL)
LAUNCHELF.CNF - z katalogu uLaunchELF v3.78

Link: http://effect.ovh.org/elf_new.rar

Nadal jednak nie wiem jak odpalić owy program Nigdy nie próbowałem niczego instalować na mojej PS2 (preferowałem czerpać 'czystą' przyjemność z konsoli ^_^), nie wiem więc jakiej boot method użyć...

Po wielu próbach, wreszcie udało mi się!

Rozwiązanie okazało się prostsze niż myślałem: po wystrzeleniu bomby nuklearnej w sam środek PS2 konsolka przewróciła się z pozycji pionowej w horyzontalną, co znacznie wspomogło działanie czytnika i udało się jej przeczytać płytkę z uLaunchElf'em . Save zaraz po 2 walce ze Sniper Wolf jest w załączniku (zrarowany plik zrzucony przez uLaunchElf'a). Ktokolwiek kto ma chwilę (dojście tam zajmuje 45 sekund) i ochotę, proszę, niech przejdzie dla mnie ten krótki odcinek (chaff granade do pokoju i 6m chodu ) i podeśle save zrobiony na samym początku (!!) CD2, byłbym BARDZO wdzięczny.

Dziękuję
Dołączone pliki
File Type: rar MGS_SNOWFIELD.rar (1.1 KB, 82 oglądane)

Ostatnio zmieniany przez Berion : 15.06.2006 o godz. 21:54 Powód: stary, edytuj posty :)
mastahpl jest offline