Cytat:
|
Napisany przez jvc
hmm dziwne faktycznie , może poprostu tak jak w wielu marketach instrukcje (gwarancje)odbiera sie w innym punkcie niż wydają sprzęt , ale oytałem babki czy to już wszystko i powiedziała że tak , ciekawie też wygląda gwarancja bo gdy zapytałem ile jest gwarancji hehe to gość mówi że dwa lata tylko ze do roku to sprzęt w razie awari do nich a po roku to door to door do producenta , coś mi tu chyba sciemniali tak na moją głowe
Ps. zaraz dzwonie o ta instrukcję... 
|
Brednie.. Przez dwa lata przysługują ci uprawnienia zgodnie z ustawą konsumencką (możesz reklamować z tytułu niezgodności towaru z umową). Gwarancja - jeśli jest (bo wcale być nie musi) - biegnie niezależnie od tego.
Ja natomiast mam pytanie, bo przed chwilą dostałem nową ofertę Selgrosa i zobaczyłem, że 30 czerwca - i tylko tego dnia - będzie model Wiwy 138 za.. 130 złotych. Cena świetna, ale pytanie, jak ten model. Niby numer większy, więc powinien (?) być lepszy, ale czy rzeczywiście tak jest?