Podgląd pojedynczego posta
Stary 21.06.2006, 08:12   #61
Sunna
lołn łulf
 
Avatar użytkownika Sunna
 
Data rejestracji: 15.07.2005
Lokalizacja: Festung Breslau
Posty: 3,178
Sunna jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Sunna jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Sunna jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Cytat:
Napisany przez Reetou
Odkopię temat, bo się wściekłem. Generalnie trudno wyprowadzić mnie z równowagi, a jednak...

Otóż mój 2,5 roczny syn ma alergię pokarmową. Żona musiała być na diecie, a od 1,5 roku tydzień w tydzień kupujemy mu specjalne mleko w proszku sprzedawane w aptekach na receptę. Nie może jeść mleka, czekolad, malin itd, itp... Jak mu babcia dała "na spróbowanie" obraną z 'pestek' truskawkę, to przez tydzień miał problemy żołądkowe. Oczywiście mamy zaświadczenie od alergologa itd, itp. Do wczoraj...

Bo jak wczoraj poprosiliśmy lekarkę o kolejną receptę to się okazało, że ona takiej recepty wystawić nie może. Otóż wyszło jakieś rozporządzenie, że żeby otrzymywać dalej takie recepty musimy z małym udać się do _szpitala_, gdzie zostanie mu pod kontrolą lekarzy podane normalne _mleko_!!!

I pewnie jak biedak przeżyje ich eksperymenty, to zasłuży sobie na przywilej dalszego otrzymywania recept na mleko...

Dlatego @andrzejj9 późno bo późno, ale mogę odpowiedzieć na Twoje pytanie: tak, żyjemy w chorym kraju. Życzę osobie/grupie, która wydała to bezsensowne rozporządzenie, żeby ich dzieci/wnuki byli alergikami i trafili do szpitala na te eksperymenty. Może wtedy zmądrzeją, idioci...
Mozna miec jedynie nadzieje ze lekarz bedzie wiedzial co robi i dawka bedzie minimalna :/


Co do drugiego postu to trzeba sie spytac obecnej, jedynie slusznej, partii
po kij jej wszytskie stanowiska, skoro brzydzila sie tym w czasie wyborow. Nie wiem PO bylaby lepsza i zastanawam sie na kogo glosowac w najblizszych wyborach.
Sunna jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online