Podgląd pojedynczego posta
Stary 24.06.2006, 20:59   #1
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Towary w Polsce gorszej jakości..

Wiem, że raczej nic ten temat nowego nie wniesie, ale od dawna zastaniał mnie ten problem, a ostatnio trafiłem na artykuł poruszający to zagadnienie. Polecam lekturę:

http://fakty.interia.pl/kraj/news?in...&blockName=FKR

Sprawa przykra, ale coś w tym rzeczywiście jest. Sam jak już koniecznie chcę się napić Pepsi to jadę do Lidla, gdzie jest czeska, która jakoś smakuje, a nie jak polska farbowana woda, jak kupuję proszek do prania to zwykle szukam na jakiejś giełdzie przywiezionego z Niemiec, podobnie zresztą z innymi produktami tego typu.. przykładów jest wiele. Ostatnio jak jestem w sklepie rodziców (zoologiczny) to ludzie coraz częściej biorąc pokarm dla kota pytają się, czy jest ten oryginalny (niemiecki), bo polskiego zwierzęta nie chcą jeść..

Czy tak jest rzeczywiście? Czy Polska jest już traktowana jako jakieś konsumenckie państwo trzeciego świata, albo i jeszcze gorzej? Że Polacy to kupią wszystko, więc można im wciskać buble..?

Ciekawi mnie jakie jest wasze zdanie i ewentualne doświadczenia w tym zakresie.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online