Podgląd pojedynczego posta
Stary 26.06.2006, 12:08   #1
SebNET
DVD Fan
 
Avatar użytkownika SebNET
 
Data rejestracji: 08.11.2004
Lokalizacja: 127.0.0.1
Posty: 75
SebNET w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Problem z DVD po kompresji DVD Rebuilderem!

Witam!

Natrafilem na kolejny problem mojej eskapady z DVD, myslalem, ze juz nic mnie nie zaskoczy, ale chyba jednak sie mylilem. Wczoraj wieczorkiem robilem kopie bezpieczenstwa filmu "Ekpres Polarny". Wszystko ladnie sie zrobilo, lecz nie do konca. DVD Rebuilder nie wiem dlaczego usunal mi menu wyboru jezyka przy starcie DVD, startuje mi dopiero logo Warner Bross i pozniej menu. No i tutaj zaczyna sie problem. Na komputerze w PowerDVD lub innych programach uruchamia sie polskie menu, a na stacjonarnym DVD odpala sie angielskie i tutaj kolejny problem, bo mianowicie jak uruchomi mi sie angielskie menu na stacjonarce i wystartuje film to nie moge z pozycji pilota zmieniac sciezek audio, napisy bez problemu ale sciezki audio sa zablokowane. Odpala mi sie odrazu angielska sciezka audio i lipa. Tak wiec mam 2 pytanka:

1. W jaki sposob sciagnac ta blokade, zeby mozna normalnie wybierac audio z pilota tak samo jak napisy, a zeby nie bylo zadnej blokady? Bo mam 2 sciezki audio, pl i eng.

2. Jak zrobic, zeby po starcie filmu uruchamialo sie to polskie menu na stacjonarce? Wiem ze jakos w PGC Edit mozna to zrobic, ale tylko wtedy jak sie ma startowy ekran do wyboru jezyka zeby sprawdzic gdzie sa odnosniki komend, ale jak tego nie mam to leze.

Bardzo prosze o pomoc. Szczegolnie licze tutaj poraz kolejny na Reetou. Z gory dziekuje bardzo!

Dodaje zalacznik IFO materialu po kompresji w DVD Rebuilderze. Dodam jeszcze ze mam zaznaczona opcje Movie and Menu (Blank Extras)
Dołączone pliki
File Type: rar VIDEO_TS.rar (12.1 KB, 44 oglądane)
__________________
Pioneer DVR-109 @ 1.55 Official

Ostatnio zmieniany przez SebNET : 26.06.2006 o godz. 12:13
SebNET jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online