Dyskusja: Jaka drukarka?
Podgląd pojedynczego posta
Stary 27.06.2006, 17:11   #61
Ricki
Guru
 
Avatar użytkownika Ricki
 
Data rejestracji: 14.06.2002
Lokalizacja: Rawicz
Posty: 1,270
Ricki zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Kupiłem R220 za 315 zł na allegro z zamiennikami i już mam wydojone 50% tuszu, ale drukowałem masę zdjęć na papierze photo no i płytach dvd pritable oraz ze 100 stron z tekstem i zdjęciami. Jak dla mnie wydajność tuszu jest ok. Nie ma co się równać ze starą hp930c gdzie druk w kolorze powodował szybki ubytek tuszu, za to czarny w hp był super wydajny bo miał 42 ml vs. 18 ml w zamienniku Epsona. Teraz może powiem o jej wadach i zaletach. Zalety to super jakość zdjęć na papierze photo też Epsona , druk na płytach printable w super jakości, 6 osobnych wkładów z tuszem czyli Black, Cyan, Light Cyan, Magenta, Light Magenta i Yellow co skutecznie redukuje koszty, bo nie trzeba kupować wszystkich na raz tylko ten, który się wyczerpał co pokazuje na dołączonym obrazku. Co do wad to jest trochę wolna w drukowaniu tekstu oraz ma dość głośny mechanizm pobierania papieru. Innych wad na razie nie zaobserwowałem, no może jeśli można to uznać to jako wadę to trzeba pamiętać aby drukarka była oddalona o ściany podczas drukowania płyt bo w przeciwnym razie tacka się zablokuje.
Dołączone obrazki
File Type: png bez tytułu.png (15.5 KB, 343 oglądane)
Ricki jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online