Podgląd pojedynczego posta
Stary 27.06.2006, 23:08   #44
pykson
Czepek - od czepiania sie
 
Avatar użytkownika pykson
 
Data rejestracji: 04.03.2004
Lokalizacja: Górny Śląsk
Posty: 1,472
pykson zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
jako ze praktycznie co roku zarobkuje min tydzien w berlinie to potem sobie robie male zakupy:

1. buty adidas- jak by to nie byla ta sama firma, mozna powiedziec ze przeciez inny model ale jednak roznica niesamowita
2. proszek do prania - well, nie wiem jak pierze ale pachnie na pewno intensywniej, nie ma co do tego zadnych watpliwosci, tanszy zreszta tez jest
3. znajomy kupis exportowego cwiklaka - drozszy pewno byl jako nowka, ale jezdzil nim na prawde dlugo, trasy czeste i przerozne, nie wiem ile razy jego polski odpowiednik musialby miec generalke robiona. Zreszta co tu duzo myslec - pierwsze punto 1 robione byly we wloszech i lecialy na polske - mialem takiego i wiem co sie dzialo potem, nawet w przypadku fiata - miernoty jakosciowej roznica w jakosci wykonania wloskiej i polskiej wersji jest porazajaca!
4. w berlinie najlepsze wedliny czy kielbaski kupuje sie od polakow, niemcy robia niedobre miesiwo, maslo roznie, pieczywo srednio. Polskie o wiele lepsze, ale tu chodzi pewno o gusta smakowe jak sadze a nie o oszczednosci na jakosci
5. jak juz tak piszemy o niemcach to jeszcze chcialem dodac, ze niemcy robia tragiczne niemki, ladna na prawde trudno znalezc, a taka w ktorej mozna sie zakochac to dla mnie nie do pomyslenia. Dobrze, ze niemcy maja pewno inne zdanie
__________________
UWAGA: nie mylic z MODeratorem!
.
pykson jest offline   Odpowiedz cytując ten post