Dyskusja: World of Warcraft
Podgląd pojedynczego posta
Stary 29.06.2006, 10:49   #122
Air
.:Obey Your Master:.
 
Avatar użytkownika Air
 
Data rejestracji: 18.12.2003
Lokalizacja: Zabrze
Posty: 2,930
Air zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez pops
no już nie gram bo mi się trial skończył, ale najpierw grałem rogue undeadem a potem dwarf warriorem, undeadem skończłem na 20 lvl, dwarfem na 10.

i moje spostrzeżenia:
- na trialu nie da się handlować z graczami ,
- łatwiej się gra roguem niż warriorem, bo nie trzeba się przedzierać przez gazyliony wrogów podczas wykonywania questów,
- party w wiecej niż 4 osoby, kończą się śmiercią większości uczestników, zwłaszcza gdy część z nich to nooby albo idioci którzy nie rozumieją co się do nich pisze np: dont move, dont run itp,
- na misje z przeciwnikami elite na lvl bliskim twojego musisz mieć party, 1 na 1 jeszcze się da z takim wygrać, ale zawsze znajdzie się miejsce gdzie wyskoczą w większych ilościach na raz,
- najważniejsze pojęcie w tej grze to pull i do tego najlepszy jest rogue,
- dla części graczy najważniejszym pojęciem jest grind, ale ja nie praktykowałem, wolałem sobie pograć,

ogólnie gra jest fajna, tylko ta cena...
Takie uroki triala, levelowanie rogue to najprostsza sprawa w grze, duży DPS możliwość znikania. Party 4 osoby w póżniejszych instancach są niemożliwe, no może kiedy są wypakowane postacie to wtedy w 4 można robić. Co do questów elite, jedyna postać którą questy elite robię samemu jest warlock, wymiata niesamowicie.

P.S. Najlepszym pullerem jest hunter lub warrior
Air jest offline   Odpowiedz cytując ten post