Podgląd pojedynczego posta
Stary 10.07.2006, 21:49   #15
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
jakie zle wyniki? mam 5letni komp
jak go kupowalem nikt nie myslal o podlaczaniu optyki w trybie UDMA
moje mobo takich codow nie obsluguje wiec jade na MultiWord, a to daje max transfery ponizej 10 000 kbps, czyli w celu zapewnienia stalego i pewnego transferu do spawary musze palic na x4 (teoretycznie x8 jest na granicy, ale po 2 probach zakonczonych ciaglym oproznianiem bufora dalem luz)
pozatym komp jest sweitny i do dzis zadziwia mnie swoja moca, wiec naprawde ta drobnostka mi nie przeszkadza

edit:
rady o aktualizaji biosow, podlaczaniu napedow, instalacji sterownikow prosze sobie odpuscic - za dlugo tu siedze zeby tego nie probowac juz kilka lat temu
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post