Cytat:
Napisany przez Kristoferros
1 kg to bodajże ok. 50 płytek...
|
Jeżeli tak jest jak mówisz to:
1kg = 22.9zł
1kg = 50 płytek
22.9/50 = 0.458
Czyli jedna płytka wychodzi za około 46gr
Nikt nie zmusza
Ale może ktoś skorzysta
I niech mu będzie na zdrowie