Podgląd pojedynczego posta
Stary 19.07.2006, 10:37   #10
Diabolique
Horror Fan
 
Avatar użytkownika Diabolique
 
Data rejestracji: 27.06.2005
Lokalizacja: Blok Wschodni
Posty: 1,622
Diabolique po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>Diabolique po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>Diabolique po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>Diabolique po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Cytat:
Napisany przez Ormianin
Ja po prostu nie rozumiem takich tekstow jak ten wyzej... nikt do sluchania ZETki RMFU czy PR 1 a nawet Radio Maryja Ciebie nie zmusza, wybierasz sobie w eterze co chcesz, a jesli nawet tysiace stacji radiowych Ciebie nie usatysfakcjonuje wlaczasz sobie ulubiona muzyke na swoim domowym stereo sprzecie
poniekad zmusza, np. teraz mam remont w mieszkaniu i panowie ktorzy go wykonuja sluchaja radia. radia bzdet. przeciez im tego nie zabronie, niech sluchaja i dobrze zrobia swoja robote. jednak po takim seansie z nimi czuje ze mam wyprany i zgwałcony mozg. domowe stereo to jedno, a jakies normalne radio z muzyka, wiadomosciami to drugie. lubilem biske bo wlasnie to dawala. a na dodatek te sqrwysyny chca zeby placic abonament. za co? za "hej sokoly" codziennie? z calym szacunkiem do Metalliki, ale ich jeden jedyny kawalek jaki wystepuje w radiu slysze juz pare lat. to jest chore.
__________________

iHAS124@PX-L890SA

Diabolique jest offline   Odpowiedz cytując ten post