Podgląd pojedynczego posta
Stary 19.07.2006, 12:31   #15
Kogoro
Forumator
 
Data rejestracji: 24.01.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 772
Kogoro po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>Kogoro po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>Kogoro po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>Kogoro po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>Kogoro po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Cytat:
Napisany przez Qbi@k




Prosze kazda osobe o podpisanie listu protestacyjnego: http://212.244.52.78/

Co to sie dzieje w Polsce? Ludzie dlaczego glosowaliscie na kaczki?
Dlatego, że im ufamy. Ja nie uważam swojego głosu za zmarnowany.


Cytat:
Napisany przez Qbi@k
Poczytajcie jeszcze to
Trybuna
Gazeta.pl
Independent.pl
No, to są sprzyjające rządowi media

O cenzurze nie ma mowy! Nie można wiązać zmian w jakimkolwiek radio z zamykaniem komukolwiek ust. Mnie nie dziwi, że komuś nie spodobało się oskarżanie legalnie działających organizacji o faszyzm w programie kulturalno-muzycznym, bo tego typu audycja nie jest od polityki - to pierwsze, po drugie LPR i MW może i są radykalne, ale taka retoryka winna skończyć się w sądzie. I albo delegelizujemy LPR jako głoszącą faszyzm organizację, albo pomawiający wpłacają pieniądze na cel dobroczynny.

Obecny ład medialny, także jeżeli chodzi o audycje muzyczne, to nie wina PiSu, czy LPRu, a nawet Samoobrony! Na początku lat 90tych muzyka radiowa została, w praktyce, oddana ZAIKSOWi i "majorsom". To dlatego mamy jak mamy. Generalnie pop-papka w radio i tv. Oczywiście są wyjątki, lecz one tylko potwierdzają regułę.


Sam mam rozległe zainteresowania muzyczne: jazz, metal, elektronika, ale i podróże muzyczne po róznych zakątkach świata. Jeżeli chcę coś nowego poznać to są odpowiednie fora internetowe lub rozgłośnie internetowe.

Pozdrawiam'
Adach
Kogoro jest offline   Odpowiedz cytując ten post