Podgląd pojedynczego posta
Stary 19.07.2006, 15:38   #3
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez Ormianin
podlaczyc kablem USB, w aparacie ustawic "pokretlo" na kamere (opcja filmowania), aparat ma byc w trybie "foto", mozliwe tez ze aparat ma swoje wlasne oprogramowanie na CD
To uniwersalny sposób, czy tylko do tego modelu?

Pytam, bo ostatnio jak próbowałem w swoim aparacie (Canon SD600) oglądać filmy na telewizorze, to przez przypadek zobaczyłem, że można też oglądać obraz 'widziany' przez aparat. Więc też prawdopodobnie można użyć aparatu jako kamery internetowej. Nie zastanawiałem się jeszcze, w jaki sposób, ale przy podłączeniu przez USB raczej nie jest to możliwe..

Do telewizora aparat podłączałem przez chinche i zastanawiam się, czy sposób podłączenia ma znaczenie, czy to kwestia odpowiedniego oprogramowania.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post