Podgląd pojedynczego posta
Stary 19.07.2006, 16:42   #22
Kogoro
Forumator
 
Data rejestracji: 24.01.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 772
Kogoro po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>Kogoro po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>Kogoro po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>Kogoro po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>Kogoro po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Cytat:
Napisany przez Prezesik
Może się zdziwisz, ale specjalnie słuchałem jakiś czas RM i oglądałem Tv TRWAM, żeby przekonać się co jest w tym takiego, że powoduje taką szeroką debatę.
To Ci się chwali. Ja aż tyle nie słuchałem, ale na stronie RM idzie co nieco pościągać. Polecam.

Cytat:
Napisany przez Prezesik
Przykładów jest dużo, co ciekawe niektóre spisałem. Podczas kampanii prezydenckiej zapraszano różnych "ekspertów" i np. przy Borowskim padło zdanie, że jego kandydaturę należy przekreślić ze względu na żydowskie korzenie.
Czy ten "ekspert" kłamał? Ja się mogę z nim zgodzić. Wolę żeby Prezydentem Polski był Polak. Czy się mylę. Powołam się jednak w tym wypadku na słowa profesora Pawła Śpiewaka, sztabowca Donalda Tuska i obecnie posła, członka Klubu Parlamentarnego PO:
"...Dobrze jest wiedzieć, jeżeli się rozmawia z osobą polityczną, kim ona jest, skąd się wywodzi, jakie są jej korzenie ideowe, jakie są jej korzenie społeczne, itd." fragment wywiadu z dnia 13.10.2005. - Radio Zet.


Cytat:
Napisany przez Prezesik
W drugiej turze było zdanie (mam zapisane): "do wyboru mamy męża stanu i służalczyka Brukseli. Po głosowaniu każdy niech zrobi rachunek sumienia i przemyśli to czy może o sobie mówić, że jest prawdziwym Polakiem czy wręcz przeciwnie..."
...a oburzyło Ciebie jak w artykule pióra Pawła Wrońskiego - Prezydent RP Lech Kaczyński został posądzony o obrażenie się na Niemców za artykuł w Die Tageszeitung

Cytat:
Napisany przez Prezesik
że Kuroń maczał palce w zbrodniach stalinowskich
..i jaki jest wyrok sądowy?

Cytat:
Napisany przez Prezesik
a co mają powiedzieć ludzie, którzy oddali swe oszczędności na ratowanie stoczni?
Z tego co wiem to zdecydowana większość nie ma o nie pretensji do Rydzyka.




Cytat:
Napisany przez Prezesik
Czy pisanie artykułów do faszystowskich gazet nie jest wystarczającym dowodem? Nie moim obowiązkiem jest sądzenie się w tej sprawie.
Jego zdanie jest nieco inne. Dowodem na co? LPR partią faszystowską?

To może Samoobrona, SLD i PO to partie pijaków, bo ich posłów dorwano na jazdę na "podwójnym gazie".

Pozdrawiam

Adach
Kogoro jest offline   Odpowiedz cytując ten post