Podgląd pojedynczego posta
Stary 19.07.2006, 18:11   #23
Prezesik
Człekokształtny
 
Avatar użytkownika Prezesik
 
Data rejestracji: 27.12.2004
Lokalizacja: Poznań
Posty: 9,082
Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Cytat:
Napisany przez adach
Czy ten "ekspert" kłamał? Ja się mogę z nim zgodzić. Wolę żeby Prezydentem Polski był Polak. Czy się mylę. Powołam się jednak w tym wypadku na słowa profesora Pawła Śpiewaka, sztabowca Donalda Tuska i obecnie posła, członka Klubu Parlamentarnego PO:
"...Dobrze jest wiedzieć, jeżeli się rozmawia z osobą polityczną, kim ona jest, skąd się wywodzi, jakie są jej korzenie ideowe, jakie są jej korzenie społeczne, itd." fragment wywiadu z dnia 13.10.2005. - Radio Zet.
Czy człowiek, który jest pochodzenia żydowskiego, ale jego rodzina od wielu pokoleń mieszka w Polsce nie jest Polakiem? Czy fakt, że ktoś wierzy w inną religię przekreśla jego polskość? Czy gdyby moja rodzina wyznawała islam nie byłaby polską rodziną? Z przytoczonego przez Ciebie cytatu wcale nie wynika, iż z powodu pochodzenia należy przekreślić czyjąś kandydaturę. Słowo wiedzieć nie równa się przekreślić.
Cytat:
Napisany przez adach
...a oburzyło Ciebie jak w artykule pióra Pawła Wrońskiego - Prezydent RP Lech Kaczyński został posądzony o obrażenie się na Niemców za artykuł w Die Tageszeitung
Szczerze mówiąc nie bardzo zrozumiałem o co Ci chodzi w tej części...
Cytat:
Napisany przez adach
..i jaki jest wyrok sądowy?
Nie przypominam sobie, żeby w tej sprawie toczył się jakiś proces...
Cytat:
Napisany przez adach
Z tego co wiem to zdecydowana większość nie ma o nie pretensji do Rydzyka.
Właśnie dlatego, że zostali nieco ogłupieni przez tą stację...
Cytat:
Napisany przez adach
Jego zdanie jest nieco inne. Dowodem na co? LPR partią faszystowską?

To może Samoobrona, SLD i PO to partie pijaków, bo ich posłów dorwano na jazdę na "podwójnym gazie".
Nie, że LPR partią faszystowską, ale że "faszyści są często blisko związani z Ligą Polskich Rodzin i Młodzieżą Wszechpolską". Chodzi przecież o pojedyncze jednostki, a nie całą partię.

Nie będę już pisał na ten temat, bo szkoda naszych nerwów. Ani ja nie przekonam Ciebie, ani Ty mnie.

Cytat:
Napisany przez adach
Pozdrawiam
i ja Ciebie pozdrawiam
__________________
Seny, pit i collons!
Prezesik jest offline   Odpowiedz cytując ten post