Podgląd pojedynczego posta
Stary 19.07.2006, 17:25   #24
MQs
Poważny używkownik
 
Avatar użytkownika MQs
 
Data rejestracji: 16.02.2005
Lokalizacja: Manowce Zdrój
Posty: 389
MQs zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Ja mogę twierdzić, że wszyscy na tym forum są kosmitami, albo agentami rządowymi, którzy chcą wysondować mój mózg - udowodnij, że tak nie jest (ja i tak wiem swoje - wy spryciarze ).
Rozumny człowiek będzie opierał się na jakichś przesłankach i logicznym łączeniu faktów. To, że ktoś coś powiedział (z głębokim przekonaniem w głosie, bo może nawet wierzył w to co mówił) niczego nie dowodzi.
To, ze nikt do Rydzyka nie ma żalu o defraudacje wynika z fanatycznego zaufania jakim go darzą słuchacze, co nie jest usprawiedliwieniem faktu. Dobra, tyle na ten temat.

BIS podzieli chyba losy Radiostacji, która kiedyś (jeszcze 4 lata temu około - przed przejęciem przez "Zetkę") była jedyną i ciekawą alternatywą wobec jednolitej papki (pomijam tu trójkę która trzyma dobry poziom od dawna) serwowanej w każdym radiu. Nie przyrównuje tu Radiostacji do RMF'ów itp., ale w moich oczach zmiany które tam nastapiły były bardzo przykre. Teraz jedynym radiem, które będzie się wyróżniać przy przeszukiwaniu stacji będzie RM
__________________
MQs jest offline   Odpowiedz cytując ten post