Podgląd pojedynczego posta
Stary 19.07.2006, 18:25   #25
Kogoro
Forumator
 
Data rejestracji: 24.01.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 772
Kogoro po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>Kogoro po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>Kogoro po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>Kogoro po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>Kogoro po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Cytat:
Napisany przez Prezesik
Czy człowiek, który jest pochodzenia żydowskiego, ale jego rodzina od wielu pokoleń mieszka w Polsce nie jest Polakiem? Czy fakt, że ktoś wierzy w inną religię przekreśla jego polskość? Czy gdyby moja rodzina wyznawała islam nie byłaby polską rodziną? Z przytoczonego przez Ciebie cytatu wcale nie wynika, iż z powodu pochodzenia należy przekreślić czyjąś kandydaturę. Słowo wiedzieć nie równa się przekreślić.
Tak, ale wiedza to cenna rzecz. Dla mnie raczej bez znaczenia będzie jakiego wyznania jest kandydat, na posła, radnego, czy prezydenta. Komuś innemu może to jednak robić różnicę. W tym wypadku raczej chodzi o narodowość.
Dla mnie to ma znaczenie. Nie wiem jaką domieszkę krwi żydowskiej ma Borowski. Jeżeli to jest "kilka kropel" to nie ma problemu. Jezeli 2 litry to dla mnie już dyskwalifikuje takiego kandydata. Choć być może na takiego głosowałbym w wyborach parlamentarnych. Tutaj liczyłyby sie inne kryteria.



Cytat:
Napisany przez Prezesik
Szczerze mówiąc nie bardzo zrozumiałem o co Ci chodzi w tej części...
Chodzi o to, że RM i GW niczym się od siebie nie różnią, poza tym kogo popierają a kogo zwalczają oraz sposobem wyrażania myśli. Mimo wszystko bardziej cenię brak poprawnośći politycznej RM niż pozorny obiektywizm GW.


Cytat:
Napisany przez Prezesik
Nie, że LPR partią faszystowską, ale że "faszyści są często blisko związani z Ligą Polskich Rodzin i Młodzieżą Wszechpolską". Chodzi przecież o pojedyncze jednostki, a nie całą partię.
Nie znam partii, której czegoś nie można by zarzucić. I to nie tylko w Polsce!



Cytat:
Napisany przez Prezesik
Nie będę już pisał na ten temat, bo szkoda naszych nerwów. Ani ja nie przekonam Ciebie, ani Ty mnie.
W przyszłości postaram się oszczędzać Twoje nerwy.






Cytat:
Napisany przez MQs
Ja mogę twierdzić, że wszyscy na tym forum są kosmitami, albo agentami rządowymi, którzy chcą wysondować mój mózg - udowodnij, że tak nie jest (ja i tak wiem swoje - wy spryciarze ).
Rozumny człowiek będzie opierał się na jakichś przesłankach i logicznym łączeniu faktów. To, że ktoś coś powiedział (z głębokim przekonaniem w głosie, bo może nawet wierzył w to co mówił) niczego nie dowodzi.
To, ze nikt do Rydzyka nie ma żalu o defraudacje wynika z fanatycznego zaufania jakim go darzą słuchacze, co nie jest usprawiedliwieniem faktu. Dobra, tyle na ten temat.
Cytat:
Napisany przez Prezesik
Właśnie dlatego, że zostali nieco ogłupieni przez tą stację...
Na razie jedyne fakty jakie są to fakty prasowe michnikowych mediów. Nic ponadto.

Moja ciotka w zasadzie codziennie słucha RM, dała również pieniądze.
Mogę o niej powiedzieć, że jest żarliwą katoliczką. Natomiast fanatyzm, ogłupienie. Tak apropo głosowała na Tuska.

Równie dobrze, mogę generalizować i powiedzieć o każdym czytelniku GW, że jest ogłupionym, fanatycznym wyznawcą Michnika.

Cytat:
Napisany przez MQs
BIS podzieli chyba losy Radiostacji, która kiedyś (jeszcze 4 lata temu około - przed przejęciem przez "Zetkę") była jedyną i ciekawą alternatywą wobec jednolitej papki (pomijam tu trójkę która trzyma dobry poziom od dawna) serwowanej w każdym radiu. Nie przyrównuje tu Radiostacji do RMF'ów itp., ale w moich oczach zmiany które tam nastapiły były bardzo przykre. Teraz jedynym radiem, które będzie się wyróżniać przy przeszukiwaniu stacji będzie RM

Nareszcie powrót do tematu.

Radiostacja to była naprawdę ciekawa jak nazywała się Rozgłośnia Harcerska.

Stacji radiowych jest dużo nie przesadzaj. Jak już wyżej pisałem - zazwyczaj ogarnięte przez papkę.

Czy wiesz już jaka będzie oferta muzyczna R. BIS?
BYć może to już nie będzie radio dla Ciebie, ale może ktoś inny, kto dotychczas był ignorowany skorzysta.
Z innej strony może okazać się, że masz rację i teraz to tam będzie tylko papka. Należy mieć nadzieję, że nie!

Pozdrawiam
Adach
Kogoro jest offline   Odpowiedz cytując ten post