Podgląd pojedynczego posta
Stary 19.07.2006, 19:37   #26
Qbi@k
Guru
 
Avatar użytkownika Qbi@k
 
Data rejestracji: 14.10.2005
Lokalizacja: Cymeria
Posty: 1,956
Qbi@k niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Qbi@k niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez adach
Czy wiesz już jaka będzie oferta muzyczna R. BIS?
BYć może to już nie będzie radio dla Ciebie, ale może ktoś inny, kto dotychczas był ignorowany skorzysta.
Z innej strony może okazać się, że masz rację i teraz to tam będzie tylko papka. Należy mieć nadzieję, że nie!
Oj bedzi papka typu RadioZet, RMF.
Tak mozna wyczytac nawet z zapowiedzi samego Sobali. (buc... nie jestem jego ziomkiem)

Cytat:
Napisany przez Jacek Soabala
Hmm***8230; Radio? ***8230; początek to Radio "Solidarność" ***8211; wspominam ten romantyczny czas z sentymentem***8230; potem Radio "ESKA" ***8211; byłem dj-em, redaktorem, dyrektorem programowym, później Radio "TOK Fm" ***8211; męczące, ale potrzebne doświadczenie i jeszcze poranki w Radio "PIN" ***8211; odpoczywałem***8230;

Teraz BIS Polskie Radio ***8211; sorry i wybaczcie Ziomale, ale chcę zrobić z "BIS" najlepsze radio w Polsce ***8211; inteligentne, oddychające, uśmiechnięte i rozkołysane. Jak to zrobić wiem. Jeśli mi nie pozwolą odejdę.
Cytat:
Sobala już nakazał usunąć z eteru ciężkie brzmienia, czyli np. muzykę metalową, gotycką, ale też awangardową elektronikę. "Dowiedzieliśmy się, że nie można grać utworów niemających wyraźnej linii melodycznej" - mówi jeden z dziennikarzy. Kolejnym krokiem ma być likwidacja autorskich audycji muzycznych, w których dziennikarze prezentowali wybraną przez siebie różnorodną muzykę. Doba zostanie teraz podzielona na kilkugodzinne bloki prezenterskie, w których utwory będzie dobierał komputer.

W ten sposób działa większość stacji komercyjnych, słuchacze są jednak oburzeni i napisali do dyrektora Sobali list przeciwko likwidacji audycji autorskich, zaś w Internecie nawołują do protestu pod siedzibą radia. Ma się odbyć o północy z soboty na niedzielę pod hasłem "Radio dla słuchaczy, nie sejmowych wyjadaczy".
__________________
- Conan, what is best in life?
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!
Qbi@k jest offline   Odpowiedz cytując ten post