Podgląd pojedynczego posta
Stary 19.07.2006, 19:31   #29
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez Prezesik
Nie będę już pisał na ten temat, bo szkoda naszych nerwów. Ani ja nie przekonam Ciebie, ani Ty mnie.
Myślę, że niepotrzebnie. Obserwuję waszą dyskusję i muszę przyznać, że jest ciekawa i na poziomie. Nie odniosłem też wrażenia, jakby miało tu być wzajemne przekonywanie się do własnych racji, a jedynie dojrzała wymiana poglądów. Oby takich więcej


Co do tematu, to radia nie słuchałem, ale zaczynam się zastanawiać, czy właśnie celem rządzących nie jest stworzenie ogłupionego społeczeństwa. Bo jednak ludzie myślący, zdolni do własnego zdania i krytyki są niebezpieczni, a bezmyślna masa zaakceptuje prawie wszystko, co się z nią robi.. Tym samym zlikwidować należy wszystko, co się wyróżnia, a pozostawić jedynie jednolitą papkę dla wszystkich..
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post