Podgląd pojedynczego posta
Stary 19.07.2006, 22:54   #40
ro29
Guru
 
Avatar użytkownika ro29
 
Data rejestracji: 26.01.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 2,210
ro29 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Witam !

Cytat:
Napisany przez Ormianin
Polskie Radio BIS to radio publiczne, do tego jego odsluch jest znikomy, zapytaj pierwszego lepszego przechodnia czy zna PR BIS... przyszlosc maja stacje niezalezne, np. we Wroclawiu slucham czesto Radiostacji, ktora BISke bije na glowe. BISka miala (ma?) zbyt prosty, szkolny styl prowadzenia, dwoch prezenterow gada o niczym i wydaje im sie ze sa smieszni, sama ramowka byla dosc chaotyczna i to nie chodzi o gatunek puszczanej tam muzyki, ale zazwyczaj co wlaczylem ta stacje to lecial denny ciezki hip hop, a czasem niemiecka odmiana haus-u

Zreszta o gustach sie nei dyskutuje... a co do BIS (przez lata 80-te nadawali tylko na falach srednich, w latach 90 tych to czas nadawania na UKF) to bylo to kiedys radio kulturalne o charakterze publicystycznym, jedyna polska naukowa rozglosnia i dosc ciekawa, co sie z tym charakterem tego radia stalo?
W zdecydowanej większości się z Tobą zgadzam - nie przesadzajmny, że to zaraz atak na wolność słowa w Polsce itd. Co prawda o tym radiu słyszałem - ale chyba nigdy nie słychałem i jego popularność była bardzo mała chyba ...

Zgadzam się też w części z tym, co napisał kolega @adach - ja też głosowałem na PiS - z różnych powodów - i owszem - nie wszystko mi się podoba, a nawet momentami głupio mi z powodu różnych zachowań Prezydenta czy innych osób ...
Ale jak po raz kolejny słyszę - kaczki, kaczory, zamach na Polskę, koniec demokracji itp. - to mnie już krew zalewa - ludzie mówicie o Prezydencie, o Premierze itd. - dosyć tego wyśmiewania się na każdym kroku - zwłaszcza z wyglądu czy wzrostu - co to ma do rzeczy
Natomiast w kwestii RM i TVTrwam - akurat mam zdanie neutralne - i akurat mnie tam kiedyś obrażono - mam na myśli, że po referendum konstytucyjnym, tych którzy głosowali za konstytucją wtedy nazwano antypolakami itp. - a padło to osobiście z ust Ojca Rydzyka - niestety ...

Pozdrawiam
ro29
__________________

ro29 jest offline   Odpowiedz cytując ten post