Dyskusja: Wiwa HD-128
Podgląd pojedynczego posta
Stary 21.07.2006, 20:23   #203
mama@leone
Bywalec
 
Avatar użytkownika mama@leone
 
Data rejestracji: 19.10.2005
Posty: 44
mama@leone w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Widzę, że Koledze Vizzard-owi nie brakuje poczucia humoru... czemu sie zbytnio nie dziwię skoro akurat trafił na taki model Wiwki, który mu prawidłowo funkcjonuje.... nie rozumiem natomiast dlaczego kolega Vizzard życzy mi trafienia na kolejny felerny odtwarzacz po oddaniu pierwszego do serwisu, (co już apropo dzisiaj uczyniłem....)... jak prosiłem o poradę to było cichutko...zero odpowiedzi..a jak zdecydowałem się na konkretny krok to zaraz docinki w takim stylu....
wracając do wysłania Wiwki 128 HD do serwisu, przyjechała firma kurierska "Opek" ale dopiero po dwóch dniach...
kierowca kurier widząc już z daleka pudło z Wiwy ktore niosę w jego kierunku już zaczynał na przekazie wypisywać adres "Proabitu", jeszcze dodatkwo zapytałem się go skąd już wie że ma taki adres pisać i czy czasami nie woził już tego więcej, to tylko machnał ręką i powiedział, że już sporo się tych typów nawoził do "Proabitu" aczkolwiek nie zdarzyło mu się przyjechać w tej sprawie po raz drugi do tego samego klienta czyli żywię nadzieję że w przypadku jak mi wymienią ten felerny model na nowy to będzie funkcjonował prawidłowo.... czego zyczę Wszystkim posiadaczom tego modelu, również Panu Koledze Vizzardowi
mama@leone jest offline   Odpowiedz cytując ten post