Podgląd pojedynczego posta
Stary 23.07.2006, 17:36   #41
ro29
Guru
 
Avatar użytkownika ro29
 
Data rejestracji: 26.01.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 2,210
ro29 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Witam !

Cytat:
Napisany przez andrzejj9
(...)
Ostatnio miałem sytuację. Wyjeżdżam samochodem z garażu i widzę, że jakiś pies sra mi na trawnik. No to go pogoniłem, na co właścicielka, która szła niewiele dalej zaczęła mieć ogromne pretensje, że przecież piesek musi to gdzieś zrobić.. Brak mi słów po prostu czasami..
Widzę, że mamy podobne zdania w tej kwestii - i chyba kolega @andrzejj9 - pieska nie ma ?? Bo odnoszę wrażenie, że poglądy ludzi w tej kwestii dzielą sie dość wyraźnie - a linią podziału jest właśnie to, czy ktoś posiada (ew. posiadał) psa lub też nie

A jeszcze w kwestii kultury, przepisów - mnie osobiście oprócz niesprzątania po psach - to chyba najbardziej irytuje np. deptanie trawników, śmiecenie niedopałkami papierosów - oraz także ... totalnie łamanie przepisów i przechodzenie na czerwonym świetle oraz nie na pasach - mimo iż często jest do nich tylko kilka metrów.
Na przykład - u mnie na styku - można by rzecz - dwóch osiedli i dzielącej je szerokiej ulicy i dość "skomplikowanej" krzyżówce" - założyli z rok temu sygnalizację - i zdarza mi się tamtędy przechodzić np. idąc na zakupy itd. - i powiem tak żartobliwie - czasem jak tak stoję i czekam na zielone światło - to się zastananwiam - czy ja jestem już totalnie nienormalny - czy jak ?? Bowiem prawie zawsze jak tamtędy przechodzę (a zazwyczaj przez dwie ulicy - czyli dwa razy stoję na światłach - a czasem 3 lub 4 jak nie zdąże przez całość) to ktoś nie patrząc czy czerwone czy nie - idzie normalnie - ew. zerkając w biegu czy nic nie nadjeżdza - i to obojętnie - czy starsza Pani/Pan. matka z dzieckiem, czy ładna dziewczyna
A może to jest nienormalne stać na przejściu jak nic nie jedzie

Cytat:
Napisany przez pawelblu
(...)
Przyznam sie ze strony glownej jakos szczegolnie uwaznie nie sledze, natomiast patrzac po trzeciej od konca wypowiedzi to jednak zmieniam zdanie i uwazam ze polski tez powinien byc obowiazkowy (oczywiscie obok matematyki).
Oczywiście, że polski powinien być obowiązkowy - to przecież nie podlega dyskusji - gdzie my żyjemy i kim jesteśmy ??
A co do matematyki - uważam, że na poziomie podstawowym powinna być obowiązkowa - czyba w takim przypadku nie tak trudną ją zdać - przecież zdobyć 30% punktów to dla kogoś kto chce mieć wykształcenie średnie to nie powinno być problemem ...

Cytat:
Napisany przez Patrix
(...)
GIERTYCH TY *****U !!!!!!!
Upss - mimo iż nie popieram pomysłu ministra edukacji w sprawie matur - bo tu już naprawdę przegiął - ale takie odzywki to już lekka przesada ...

Cytat:
Napisany przez Prezesik
Im społeczeństwo słabiej wykształcone, tym lepiej nim sterować..
(...)
To oczywiście prawda ...

Cytat:
Napisany przez Prezesik
(...)
Niedługo świadectwo dojrzałości będzie się otrzymywało w zamian za dużą wpłatę na rzecz Radia Maryja i dwuroczną prenumeratę "Naszego Dziennika"... a sam egzamin maturalny zostanie zniesiony jako wymysł Żydów, komunistów, masonów, homoseksualistów, liberałów i innych elementów wrogich IV RP...
Ale to to chyba raczej do działu humor się nadaje - choć troszkę dobrej satyry w tym jest

Pozdrawiam
ro29
__________________

ro29 jest offline   Odpowiedz cytując ten post