Podgląd pojedynczego posta
Stary 25.07.2006, 08:10   #53
Sunna
lołn łulf
 
Avatar użytkownika Sunna
 
Data rejestracji: 15.07.2005
Lokalizacja: Festung Breslau
Posty: 3,178
Sunna jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Sunna jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Sunna jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9
Naturalnie masz rację, ale - nie usprawiedliwiając łapówek, bo to nie może być usprawiedliwione - gdyby lekarz zarabiał rozsądne 4-6 tys. na początek, to może nie brałby łapówek. A jak zarabia tysiąc, to w jakiś sposób musi inaczej zarobić na rozsądne życie (nie żebym usprawiedliwiał branie łapówek - po prostu rozumiem powody, ale dalej pozostaje to naganne..).

W ogóle czasami myślę, że służbę zdrowia należy całkowicie sprywatyzować.. Jednak w prywatnych firmach nie ma takiego przyzwolenia na olewczość, oszustwo, brak umiejętności itp. jak w firmach państwowych..
Myslac logicznie musialbym ci przyznac racje ale zycie pokazuje ze jest inaczej.
Wydaje mi sie ze bogaci tez biora lapowki, nie wiem czy nie wiecej. Chociazby tacy urzednicy, egzaminatorzy prawa jazdy - malo chyba nie zarabiaja a w lape biora.
Sunna jest offline   Odpowiedz cytując ten post