Podgląd pojedynczego posta
Stary 27.07.2006, 07:07   #1
woitas
αρχή
 
Avatar użytkownika woitas
 
Data rejestracji: 16.06.2001
Lokalizacja: Θεσσαλονίκη, Ελλάδα
Posty: 4,907
woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Mandat za parkowanie w miejscu dla osoby niepełnosprawnej... przez inwalidę...

złożyłem w UM podanie o wyznaczenie miejsca dla osoby niepełnosprawnej dla mojej matki.
miejsce wymalowano, ustawiono znaki.
stawiam tam samochód, na przodzie kładę kartę parkingową wydaną w w/w urzędzie. na przedniej szybie znajduje się naklejka.

wczoraj rano ściągnąłem kartkę z szyby - zawiadomienie o stwierdzeniu wykroczenia z art 97 KW, gdzie tak oto opisano wykroczenie:
"parkowanie na miejscu przeznaczonym dla pojazdu osoby niepełnosprawnej".

dzwoniłem do straży miejskiej i mi powiedzieli, że mam osobiście się stawić i okazać im dokumenty.
zastanawiam się, czy mam prawo domagać się zwrotu za godziny nieobecności w pracy z tego powodu.
czy naprawdę tak ciężko im sprawdzić w um, czy właściciel tego pojazdu nie ma wydanego orzeczenia i karty parkingowej.
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
pozdrawiam

woitas jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online