Podgląd pojedynczego posta
Stary 27.07.2006, 18:39   #11
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez Kris


Andrzejku - olej to: http://forum.cdrinfo.pl/off-topic/66...drogowego.html olej, mówię ci. Proponujesz olewkę komuś kto dostał mandat w przypadku, gdzie zakładasz temat o znakach drogowych, gdzie sam się zastanawiasz czy w danym przypadku możesz dostać mandat:
No słuchaj.. znowu zarzucasz mi coś nie znając moich rzeczywistych intencji.. Swoją radę podtrzymuję, bo takie są niestety polskie realia, że czasami jest łatwiej być tym 'złym', który to do sądu jest pozywany, niż uczciwym, który chce uczciwie załatwić sprawę. Nie żebym do łamania prawa namawiał, ale do dochodzenia swoich racji w najbardziej skuteczny sposób.

Natomiast co do tematu, do którego nawiązujesz. Tu właśnie chodzi mi o mój cel. Nie założyłem go po to, żeby uniknąć mandatu. Gdyby w tamtej sytuacji, o którą pytam, policjant próbował dać mi mandat, to prawdopodobnie po prostu bym go wyśmiał. A już na pewno tego mandatu nie przyjął. W przypadku rozprawy posłużyłbym się zdjęciami i naprawdę nie podejrzewam, żeby sąd nakazał mi ten mandat zapłacić.

Pytałem dlatego, że prowadzę stronę dotyczącą tych zagadnień, piszę o nich, więc chcę mieć pewność, że rzeczy, które opisuję, rzeczywiście wyglądają tak, jak mi się wydaje. Dodatkowe wątpliwości wzbudziła we mnie opinia jednego człowieka, z którym ostatnio rozmawiałem, a który powiedział, że w przypadku prac remontowych, znaki poziome przestają obowiązywać. To raczej bzdura, ale właśnie to między innymi chciałbym jasno określić, zanim wezmę się za opisywanie organizacji kolejnego remontu, która wygląda podobnie, jak ta, o którą pytałem.


Proponuję więc nie oceniać, zanim nie poznasz rzeczywistych powodów czyjegoś postępowania..
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post