Podgląd pojedynczego posta
Stary 09.08.2006, 18:35   #1
wiLkpaK
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika wiLkpaK
 
Data rejestracji: 02.08.2004
Posty: 11
wiLkpaK w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
LG CGE-8523B problem z Upgrade firmware

witam , opisz szczegółowo mój problem i licze , że ktoś będzie mógł mi pomóc.
A więc znalazłem plik upgradowy do mojego modelu LG. Po przeczytaniu readmy zabrałem się do roboty. (przyznam się , że nie doczytałem jednego podpunktu , że należy mieć urządzenie podłączone jako secondary master i bez innych urządzeń - u mnie został podłączony DVD NEC'a). Odpaliłem programik wybrałem z urządzeń LG i zaczął się proces update'u. Jednak po chwili zawiesił mi się system , od tego czasu zaczeły się moje problemy.



W tej chwili mój cd rom nie jest widoczny w systemie oraz kompletnie nie reaguje .


Jest jednak jedna dziwna sprawa. POjawiło się jakieś dziwne urządzenie.


Przewertowałem google i oczywiście znalazłem w jaki sposób możn rozwiązać ten problem a przynajmniej spróbować.

1) program MtkWinFlash

postępowałem według tych instrukcji.http://cdrlab.pl/article_strona_2057_2.html Żaden sposób nie zadziałał.

2) MTKFLASH pod DOS

coprawda jeszcze nie zdążyłem sprawdzić czy pod dosem pójdzie ale nie moge nigdzie doszukać się pliku HEX bądż BIN z firmware.

Doszukałem się jednak sposobu , żeby poprostu rozpakować exe z firmware i tam będzie plik HEX. Tak też zrobiłem i używałem (IDE.HEX) go przy pierwszym sposobie.


Proszę o podpowiedzi jak rozwiązać mój problem. Może gdzieś popełniam jakiś błąd. Czy używam poprawnego pliku HEX ?
Dzięki za pomoc !!!
wiLkpaK jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online