Podgląd pojedynczego posta
Stary 11.08.2006, 20:36   #213
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Qbi@k
"Odchodze gdzie indziej bo mam tam mala ogladalnosc" od "nie mam nic do gadania - wyje*** mnie". Dosc istotna roznica Ale jak sie zdejmuje osobe ktorej program jest popularny z dosc wysoka ogladalnoscia mimo poznych godzin to jest wszystko ok? + osoba ta porusza czesto niewygodne tematy dla politykow.

...aha... wszytsko jest ok tak samo jak z radiem BIS w koncu Sobala chce tylko zrobic "inteligentne, oddychające, uśmiechnięte i rozkołysane" radio.
Sobala to ten niegrzeczny od radia TOK FM?

niewygodne tematy dla politylów? nawet Lepper był a w kropce nad i nie miało go być nigdy... dla kogo niewygodne?

Ostatnio zmieniany przez ed hunter : 11.08.2006 o godz. 20:45
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post