Podgląd pojedynczego posta
Stary 14.08.2006, 21:24   #51
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez ksviper
jak narazie nie występuję bynajmniej jak ja przeglądam stronkę to się nie pokazuje, ale w statystykach za sierpień pokazało mi już 39 błędów Error 500 - wewnętrzny błąd serwera, za cały lipiec pokazało 41 przy średniej dziennej ilości odsłon (nie wizyt) w granicach 1000.
nazwa.pl obsluguje i php4 i php5 - wybierasz w panelu admina który jest domyślny - rozponaje także wg. rozszerzenia *.php4 i *php3 interpretuje jako 4 a *.php5 jako 5
na zaproszeniu mi nie zależy - daję innym możliwość
co do php - domyślnie mam ustawioną 5 i działa ale z tego co wyczytałem - tylko czy dobrze zrozumiałem ? - Joomla w obecnej wersji lepiej działa na 4, ale nastepna wersja 1.5 ma być ulepszona i domyślnie działać na 5, kodowanie znaków w bazie danych w Unicode i takie tam - poczytaj joomla.pl
w obecnej wersji nie mam żadnych problemów z kodowanie znaków na stronce więc nie narzekam

Edit:
dodam, że bazy danych można założyć z limitem wielkości do 500 MB na jedną bazę, można wybierać między MySQL4, MySQL5 oraz PostgreSQLem
Dzięki za informacje.

Z tego, co otrzymałem w mailu, to serwery obsługują PHP5, ale pliki muszą mieć wtedy rozszerzenie *.php5. Nie wiem, jak jest w Joomli, ale ręcznie raczej nie chciałoby mi się tego wszystkiego zmieniać (zakładając, że dalej by to działało..).

Ale jak mówisz, że tak, jak jest działa, to ok. Myślę, że zdecyduję się na ich ofertę - przynajmniej na okres testowy. I zrobię to zaraz, bo z tego, co czytałem, przenoszenie Joomli to wcale nie jest taka prosta sprawa..
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post