Podgląd pojedynczego posta
Stary 18.08.2006, 16:50   #6
Biff
Headbanger
 
Avatar użytkownika Biff
 
Data rejestracji: 29.11.2004
Lokalizacja: Piła
Posty: 66
Biff zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
raczej nic z tego nie bedzie, kiedys bawiłem sie w tworzenie dts-cd z ac3 lub dts, wiec w tym moge ci pomóc, ale w odwrotną strone to chyba niewykonalne, powodem jest mała ilosc płyt wydawanych w tym standardzie, a co za tym idzie brak softu do ich obróbki

jezeli zrzucisz sciezki do plików .wav (bo to jest płyta audio, z tym ze zakodowana w dts) to bedziesz miał tylko cyfrowy szum, ale mozesz zmienic rozszerzenie na .dts i bedzie ci bankowo smigac w foobarze zaopatrzonym w plugin do dts (foo_dts.dll, moge ci podesłac te biblioteke, ale powinienes bez problemu na necie znalezc), natomiast czy tak spreparowany plik .dts bedzie sie nadawał do obróki jakims softem, który takowe pliki obrabia to juz nie wiem... nie spotkalem sie jeszcze z softem do nagrywania płyt dvd-v audio, który obsługiwałby pliki .dts, inne, bardziej popularne formaty jak najbardziej, szukaj, próbuj, moze sie uda

Cytat:
Napisany przez PIOTR34
Jeśli na kompie słyszysz szum, to oznacza że musisz zainstalować WinDVD 7, druga kwestia jeżeli płyty nie są spreparowane softem w/w możesz spróbować "DVD Audio Extractor 4 (nie darmowy)" lub zainstalować AnyDVD (nie darmowy) i z załącznika pobrać soft. Aktualnie nie posiadam żadnej płyty DVD-Audio, tak więc moje rady są czysto-teoretyczne, ale spróbować zawsze możesz
kolega chyba nie bardzo zrozumiał płyty dts-cd a dvd-audio to dwa rózne swiaty, pozdrawiam

Ostatnio zmieniany przez Reetou : 04.11.2006 o godz. 10:53
Biff jest offline   Odpowiedz cytując ten post