Podgląd pojedynczego posta
Stary 23.08.2006, 22:02   #69
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez para
Trochę nie na temat:

Mój kolega miał sklep komputerowy, który okradli, ktoś to widział i zawiadomił policję.
Policja przyjechała i praktycznie zatrzymała kolesia na gorącym uczynku.
Co powiedział: widzi pan tego gościa za rogiem,
policjant na to - nie
koleś - to on ukradł monitor ale dobrze, że pana spotkałem bo właśnie chciałem zanieść monitor na policję.
Nie widzę analogii, a jeśli na siłę jej doszukiwać, to trochę chybioną. Ja jestem za tym, że przepisy respektować, nawet te dla nas niewygodne. Po to jest prawo, żeby go przestrzegać.

Ale jest pewna grupa przepisów, czy to pozostałych jeszcze z historii, czy uchwalona chyba po pijaku, których przestrzeganie jest w najlepszym wypadku niepotrzebne, a czasami nawet niebezpieczne. I przed takimi trzeba się bronić.

Proponuję poszukać takich przepisów, bo niektóre to prawdziwe rodzynki. Jeden (zdecydowanie nie najciekawszy) akurat przyszedł mi do głowy - jeśli przebywasz gdzieś dłuzej niż trzy to musisz się tam zameldować. Robisz to..?
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post