Podgląd pojedynczego posta
Stary 31.08.2006, 09:00   #82
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez Arepo
Witam, no to ja też dzisiaj coś polecę.

Machinae Supremacy.

O zespole przeczytałem na stronie o tematyce starych komputerów, gdyż zagrali bardzo udany cover utworu z gry Gianna Sisters . Wpływ brzmień tych zabytkowych już maszyn (głównie 8-bitowych) jest mocno słyszalny w ich twórczości. Brzmienie rodem z Atarynkowego Pokey***8217;a w połączeniu z ostrym gitarowym graniem wychodzi im nadzwyczaj dobrze, np.: TU czy TU . Taki mix jest absolutnie niespotykany w żadnym innym zespole jaki znam, co powinno być dla was impulsem choćby do posłuchania z czystej ciekawości , a ich samych czyni oryginalnymi. Większość utworów jest udostępniona na oficjalnej stronie za darmo. Ostatnie produkcje to już bardzo dojrzałe granie, polecam.

Dyskografia

pozdrawiam
Całkiem przyjemna ta muzyka, dzięki za link

Przy okazji - ten przykład możliwości ściągnięcia całkiem przyjemnych kawałków za darmo w internetu zainspirował mnie do założenia tematu o takiej muzyce:

http://forum.cdrinfo.pl/film-i-muzyk...internetu.html
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post