Podgląd pojedynczego posta
Stary 04.09.2006, 01:24   #1
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Filmy, które można sobie darować...

Ostatnio trafiło mi kilka słabych filmów, tj Hostel, czy Last Holiday - po prostu filmy kategorii B.

Ale to, co obejrzałem dzisiaj zasługuje na osobny temat - odkryłem kategorię Z. Film, dla którego szkoda czasu, oczu, pieniędzy, prądu, itd. itp...

Megalodon (Potwór z głębin) - produkcja z przewidywalnym do bólu scenariuszem, źałosną grą aktorów (jeśli w ogóle można ich tak nazwać), kiepskimi CGI. W skali 1-10 daję mocne minus 10...

Wydaje mi się, że ostrzeganie się wzajemnie przed tego typu gniotami jest dobrym pomysłem. Nie chciałbym więcej trafić na coś takiego...


PS. Jutro zamorduję gostka, który mi to polecał...
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online