Podgląd pojedynczego posta
Stary 04.09.2006, 17:49   #15
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez pops
wiem !
dzień świra !
beznadziejny film, nie wiem co inni w tym widzą ale ja na to patrzeć nie mogę !
może jestem za młody/za stary/za głupi i nie rozumiem* niepotrzebne skreślić, ale po prostu nie jestem w stanie na to patrzeć.
patrząc na to co napisałeś to odpowiem:

Dzień Świra to genialne przerysowanie tego jak wszyscy podchodzimy (i myślimy) do codzienności, samych siebie i innych.

Wszyscy Jesteśmy Chrystusami to genialnie pokazany obraz usprawiedliwiania się i sposobu na życie na przykładzie wielopokoleniowego alkoholizmu - odnosi się do wszystkich kłamstw w życiu.

i do twojej listy też

trzeba postarać się zrozumieć

Ostatnio zmieniany przez ed hunter : 04.09.2006 o godz. 17:52
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post