Dyskusja: Jaki telewizor HD?
Podgląd pojedynczego posta
Stary 06.09.2006, 14:29   #51
Beerra
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika Beerra
 
Data rejestracji: 15.02.2003
Lokalizacja: Bielsko Biała
Posty: 266
Beerra zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Ormianin
Oczywiscie, ja widzialem tylko u znajomych na playstacion te 1080i, wiec efekt wydawal mi sie wysmienity... na LCD takie skalowanie ekranu wyglada fatalnie, tutaj widzialem obraz ostry i kontrastowy,... 1080i potrafi wyswietlic rowniez samsung model WS32Z409P zastanwiam sie mocno bo ma juz dobre recenzje w stosunku do swojego malo udanego brata WS32Z308P, ktory mial duze problemy z geometria. Mimo to jakos nie ufam slimą, chodzi mi przede wszystkim o nieostry obraz w rogach ekranu. A Ty skoro masz przyjemnosc widziec tyle modeli OTV co zaproponujesz?
Skalowanie na LCD wcale nie musi wyglądać fatalnie, zależy od samego LCD, odtwarzacza i kabla(!)
Samsung 32Z409 również nie wyświetla 1080i ani nawet 720p
Jako ciekawostka: starszy Samsung 32Z308 nawet nie przyjmował sygnału wyższego od 576, pomimo, że na obudowie miał napis "HD Ready 1080i"
Wg. mnie kineskop odpada( rozdzielczość,kolory), zwłaszcza slim (+geometria, ostrość) plazma o.k. ale trudno znaleźć plazme 1366/768, nie mówiąc o 1080i, no i wciąż problemy z wypalaniem. Ja mam 3LCD Sony i jest to wg. mnie najlepszy wybór, jeżeli stać kogoś na lampe co 8000 godzin. "Zwykły LCD" też tylko Sony, Shapr i niektóre modele Samsunga i Toshiby
Beerra jest offline   Odpowiedz cytując ten post