Dyskusja: Jaki telewizor HD?
Podgląd pojedynczego posta
Stary 06.09.2006, 19:43   #52
Smartek
HDmaniak
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Smartek
 
Data rejestracji: 20.10.2002
Lokalizacja: Łódź
Posty: 8,859
Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
@Beera: Co do rodzialek zgodze sie calkowicie. Choc juz sa plazmy Panasonica z fullHD - http://forum.hdtv.com.pl/showthread.php?p=45144

Hmm.. a co do duszkow - mama katowala duzo kanalow z tymi zoltymi trojkacikami przez wiele godzin nie zmieniajac kanalu - probowalem potem z bliska na czarnym ekranie pod roznymi katami cos dostrzec, ale.. nawet nie wiem do dnia dzisiejszego jak to wyglada, wiec problem dla mnie na razie w ogole nie istnieje.

Doszedl tez Component z wyjsciem optycznym - po podlaczeniu do Xboksa, przelaczeniu sie w tryb NTSC znowu sie zdziwilem - obraz znacznie sie poprawil i przede wszystkim _wyostrzyl_. Uaktywnily sie roznego rodzaju tryby rozdzielczosci, m.in. 720p, 1080i itd. Teraz w 1080i (wiem, ze to zapewne jest jakos skalowane) divxy w marnej jakosci staly sie znosne i nadaja sie do ogladania! (dodam, ze w tej rozdzialce czcionki, obrazki itd. sa takie.. malutkie ;-D).

Ogolnie na razie jestesmy bardzo zadowoleni.
Pozostaje czekac na 16:9 i/lub dobra oferte platformy ITI.
Smartek jest offline   Odpowiedz cytując ten post