Podgląd pojedynczego posta
Stary 03.10.2006, 21:49   #12
Arepo
Guru
 
Avatar użytkownika Arepo
 
Data rejestracji: 30.09.2004
Posty: 3,430
Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
3 post pod rząd rzadko się zdarza, ale co mi tam .

Bjorn Arild Lynne

Norweg mieszkający i tworzący w Anglii. Muzyk multi-instrumentalista, kompozytor i producent posiadający własne studio nagrań, czyli człowiek żyjący z muzyki. Znany jest mi głownie z czasów Amigi pod pseudonimem Dr Awesome ***8211; świetne moduły, również do komercyjnych produkcji np.: gry takie jak Alien Breed 3D od Team17. Wstyd przyznać, że poza produkcjami scenowymi nie słyszałem już nic z jego późniejszych kompozycji.

Ale w końcu stało się, kilka dni temu wszedłem na jego oficjalną stronę i jak to zwykle zajrzałem do działu mp3 files . Pierwsze co doznałem to szok , Bjorn ma na swoim koncie co najmniej 14 płyt !, przynajmniej tyle można zakupić na jego stronie. Z każdej z nich jest udostępniony za darmo jeden lub 2 utwory (w sumie jest ich 20) oraz dodatkowo niespodzianka dla posiadaczy systemów wielogłośnikowych, kilka kompozycji w specjalnie zmiksowanych wersjach 5.1 (AC3).

Po przesłuchaniu całości, a nawet już w trakcie byłem pod coraz większym wrażeniem i pełen podziwu. To, że utwory pochodziły z różnych płyt nie miało znaczenia. Słuchało się tego wyśmienicie i każdy trzymał niewiarygodnie wysoki poziom. Brzmienie jest w pełni profesjonalne nie ma tu mowy o żadnych niedociągnięciach. Jest to muzyka tzw. instrumentalna mieszająca ze sobą dużo różnych stylów, której nie można za bardzo opisać, czyli to co lubię najbardziej . Jest momentami po prostu piękna, rzadko coś mnie zaskakuje tak bardzo, absolutne odkrycie ostatniego czasu ...


Polecam

Pozdrawiam
__________________
Lite-On iHBS 212, Pioneer BDR-209EBK

Ostatnio zmieniany przez Arepo : 03.10.2006 o godz. 21:56
Arepo jest offline   Odpowiedz cytując ten post