Dyskusja: Laptop kupno
Podgląd pojedynczego posta
Stary 05.10.2006, 18:05   #66
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez Jabba the Hutt
Wiesz co, nie byłem pewny, mojego Athlona mam już tyle czasu,że o poprzednich zapomniałem. Zresztą ciagle AMD... Dzieki !

A jak z fotkami ? Niedużą obróbką w PSP czy APS ?

Filmy HD to raczej procesory Core Duo ?
Co do obróbki to precyzyjnie wypowiadać się nie będę, bo nie wiem. Mogę tylko powiedzieć, że Cellerony M niewiele mają wspólnego z tymi montowanymi niegdyś w komputerach stacjonarnych i są to naprawdę bardzo dobre i wydajne konstrukcje. Jeśli coś pójdzie na przeciętnym procesorze w komputerze stacjonarnym, według mnie bez problemu pójdzie na tym Celleronie w notebooku.

Natomiast jeśli chodzi o HD to tutaj już wątpię. Ja mam na swoim notebooku problemu z odtwarzaniem HD w najwyższej rozdzielczości, a mam Intela Centrino. A jednak Cellerony M, mimo, że bardzo dobre, są od niego wolniejsze. Tak więc w niższej rozdzielczości raczej tak, w średniej może, ale w najwyższej prawie na pewno nie.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post