Dyskusja: Laptop kupno
Podgląd pojedynczego posta
Stary 05.10.2006, 19:12   #67
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9
Ja mam na swoim notebooku problemu z odtwarzaniem HD w najwyższej rozdzielczości, a mam Intela Centrino. A jednak Cellerony M, mimo, że bardzo dobre, są od niego wolniejsze.
Z ciekawości - którego Pentium M masz w notebooku i o jakiej rozdzielczości mówisz pisząc "HD w najwyższej rozdzielczości"? I w końcu nie wiem czy masz, czy nie masz problemu z odwarzaniem HD w tej rozdzielczości?
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post