Dyskusja: Laptop kupno
Podgląd pojedynczego posta
Stary 05.10.2006, 20:08   #69
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez Reetou
Z ciekawości - którego Pentium M masz w notebooku i o jakiej rozdzielczości mówisz pisząc "HD w najwyższej rozdzielczości"? I w końcu nie wiem czy masz, czy nie masz problemu z odwarzaniem HD w tej rozdzielczości?
Nie wiem w sumie, którego - laptop to Inspiron 6000 (DELL), wersja z procesorem 1,6GHz. Na stronie DELL-a pewnie można sprawdzić.


Przez HD w najwyższej rozdzielczości mam na myśli 1920 na ileś tam (nie pamiętam dokładnie). I napisałem wyraźnie (poza jedną literówką) - że na swoim notebooku mam problem z jego odtwarzaniem. Generalnie raczej skacze.


@ nacuna

Nie wiem, jak rozumieć divx-y HD. Dla mnie HD to High Definition czyli filmy w wyższej rozdzielczości. A te rozdzielczości są 3. Z tego, co wiem, specjalne kodeki nie są tutaj potrzebne, tylko mocna maszyna, która jest w stanie to obrobić.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post